Indywidualne Szkolenie

Przygotowałem zupełnie nowe Szkolenie Indywidualne w moim biurze w Poznaniu lub przez Internet.

Ostatnie lata moich doświadczeń rynkowych, praca z najróżniejszymi systemami automatycznymi, analiza najróżniejszych podejść rynkowych zaowocowały stworzeniem zupełnie nowego Szkolenia, w którym mam Ci do przekazania wiedzę, która działa. Nie uczę jak w kilka dni stać się milionerem, bo to jest nie realne. Uczę natomiast jak zarabiać w długim terminie budując wzrost swojego portfela.

Ważne:

Ponieważ jest to szkolenie indywidualne, możesz się na nie zdecydować już teraz, natomiast termin, który ustalimy wspólnie może być w dowolnym okresie.

Jeżeli z jakiś powodów nie możesz w najbliższym czasie przyjechać do mnie, przygotowałem też opcję tego szkolenia z dojazdem do Ciebie. Więcej szczegółów poniżej.

Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci znacząco skrócić Twoją naukę Inwestowania o kilka lat i stać się skutecznym Inwestorem.

Aby zarabiać na rynku finansowych nie musisz znać żadnych skomplikowanych technik, przeprowadzać rozbudowanych analiz czy posiadać szczegółowej wiedzy rynkowej. Wystarczy, że będziesz inwestował w sposób w jaki robią to skuteczni inwestorzy. Jak to prawidłowo robić? Tego właśnie nauczę Cię podczas Szkolenia Indywidualnego.

Każda osoba zaczynająca zajmować się inwestowaniem nie zdaje sobie sprawy z iloma przeszkodami i niebezpieczeństwami przyjdzie jej się zmierzyć podczas tego zajęcia. Jeżeli dodatkowo korzysta z powszechnie dostępnych informacji, analiz i technik to osiąga pewnie podobne wyniki jak większość czyli przeciętne lub słabe. Jasne przez jakiś czas część z nich może działać ale w długiej perspektywie czasowej i tak ponoszą porażkę.

Dlaczego tak się dzieje? Pierwszą rzeczą na którą należałoby zwrócić uwagę to brak odpowiedniej edukacji nt inwestowania. Zarabianie na rynku polega zupełnie na czymś innym niż uczy Cię większość osób. Większość uczy technik, które do niczego Ci się nie przydadzą, a wręcz przeciwnie tylko jeszcze pogorszą Twoją sytuację. Druga sprawa to aby zarabiać, trzeba zrozumieć kilka podstawowych zasad inwestowania jak np. dlaczego najskuteczniej w długim terminie zarabia się na trendzie albo na w mirę regularnie powtarzających się zachowaniach rynkowych, czym jest przewaga, jak ważne oprócz zarządzania pieniędzmi jest zarządzanie ryzykiem oraz jak podchodzić do kwestii związanych z psychologią inwestowania.

To o czym napisałem powyżej także odnosiło się do mojej osoby. Na początku uważałem, że inwestowanie to bardzo prosta sprawa (nieświadoma niekompetencja – nie wiedziałem, że nie umiem zarabiać). Przez kilka lat nie wiedziałem co robię źle przecież inwestowałem tak jak wszyscy stosując tak jak wszyscy podobne techniki. „Czy może być jakiś inny sposób?” myślałem sobie. Zdałem sobie w pewnym momencie sprawę, że nie potrafię inwestować we właściwy sposób (świadoma niekompetencja).

Od tego momentu zaczęły się moje poszukiwania tego w jaki sposób powinno się to robić prawidłowo. Zacząłem od przeszukania internetu gdzie trafiłem na kilku inwestorów, którzy odnieśli sukces w sposób powtarzalny i były to udokumentowane wyniki. Obecnie w swoim tradingu wiedzę i inspirację czerpię m.in od takich inwestorów jak:

Richard Dennis, w całej swojej karierze tradera zarobił ok 200 mln$, reprezentował mechaniczną grę z trendem, opartą o wybicia kanału Donchiana, inwestował na interwale dziennym,

Nicolas Darvas, w ciągu 2 lat sumę ok 30 000$ zamienił na 2 mln$, inwestował w oparciu o tzw. box`y czyli wybicia małych konsolidacji w trendzie wzrostowym, w swoim tradingu stosował także elementy analizy fundamentalnej, jego gra nie była czysto mechaniczna ale oparta o tzw. trading intuicyjny, inwestował na interwale dziennym,

Larry Williams, w ciągu roku sumę 10 000$ powiększył do 1 mln $, w swoim tradingu łączy on elementy tradingu intuicyjnego, mechanicznego oraz automatycznego. Inwestuje zarówno na niskich jak i wysokich interwalach czasowych.

dr Andrea Unger, kilkukrotny mistrz świata Traderów, uczeń Williams`a, odbyłem u niego kilkumiesięczne szkolenie. Dr Unger reprezentuje podejście czysto mechaniczne. Jego strategie są zautomatyzowane. Inwestuje zarówno na niskich jak i wysokich interwałach czasowych.

Każda z tych osób miała/ma swój własny sposób inwestowania ale i łączyło i łączy je wiele cech wspólnych! Obecnie w swoim trading łącze elementy każdej z tych osób i wiem, że potrafię zarabiać w długim terminie, jestem świadomy swoich kompetencji.

Jak wygląda u mnie inwestowanie na co dzień?

Obecnie staram się grać głównie z trendem na interwale dziennym. Mój trading jest połączeniem tradingu mechanicznego, automatycznego oraz podejścia intuicyjnego. Na podstawie własnego doświadczenia, szukam okazji inwestycyjnych także w oparciu o wydarzenia fundamentalne ale tylko te o znaczeniu długoterminowym, które mogą wywołać długoterminowe trendy.

Staram się inwestować głównie na wyższych interwałach czasowych. Mam też ściśle określony harmonogram dnia jeżeli chodzi o inwestowanie. Nie spędzam przed monitorami wielu godzin. Na Trading poświęcam od 1 do 4h na dzień. Instrumenty na jakich obecnie inwestuje to przede wszystkim indeksy giełdowe, akcje, towary. Moje podejście i systemy z jakich korzystam są do zastosowania na większości instrumentów trendowych.

Czy chcesz zobaczyć jak pracuję na co dzień?

Czy chcesz, abym nauczył Cię osobiście mojego podejścia do tradingu?

Chcesz poznać moją filozofię inwestowania, sposób patrzenia na rynki?

Chcesz poznać cały mój warsztat, aplikacje jakie wykorzystuję, sprzęt jakim się posługuję?

Jeżeli tak, to zapraszam Cię na 2-dniowe indywidualne szkolenie w moim biurze w Poznaniu lub jeżeli nie możesz przyjechać do Poznania szkolenie możemy przeprowadzić przez internet.

Stosując moje podejście do rynku oraz Systemy, którymi będziesz potrafił się sam posługiwać, będziesz w stanie zarabiać w długim terminie.

Co będziesz potrafił po szkoleniu ze mną?

Po tym szkoleniu wyjedziesz z konkretnymi systemami inwestycyjnymi. Nauczę Cię jak krok po kroku zaplanować, przeprowadzić i zakończyć każdą pozycję. Podczas szkolenia nauczę Cię mojego podejścia do inwestowania na rynkach indeksów, towarów i akcji.

Poznasz także krok po kroku jedną ze skuteczniejszych technik podążania za trendem,  jak i nauczysz się wyszukiwać okazji inwestycyjnych na podstawie wydarzeń fundamentalnych i patrzeć na rynku w perspektywie długoterminowej. 

Otrzymasz ode mnie pakiet najlepszych i niezbędnych narzędzi z których sam korzystam.

Będziesz potrafił jak Profesjonalista zarządzać ryzykiem. Dlaczego tak ważne jest zarządzanie ryzykiem? Tylko zarządzanie ryzykiem pozwoli Tobie jak i pozwala Profesjonalnym Inwestorom przetrwać w długim terminie czasu.

Będziesz potrafił zarządzać odpowiednio wielkością pozycji, nauczę Cię jak skutecznie zwiększać jej wielkość wraz ze wzrostem zysków oraz zmniejszać wraz z ich spadkiem. Odpowiednie zarządzanie wielkością pozycji to najlepszy klucz do dużych zysków w długiej perspektywie czasowej.

Będziesz wiedział jak radzić sobie z emocjami towarzyszącymi Inwestorom. Zapanowanie nad emocjami to także jeden z kluczowych elementów do długoterminowych zysków na rynku. Nie będę ukrywał, że emocje zarówno te pozytywne jak i negatywne towarzyszyły mi w tradingu od samego początku. Na początku utrudniały mi regularne zarabianie, zajęło mi trochę czasu zanim nauczyłem się nad nimi panować.  Wszystkie można się nauczyć, trzeba tylko wiedzieć jak to robić i ja Ci to pokażę.

Czy moje podejście do rynku działa?

W roku 2021 osiągnąłem wynik 96 763,93 PLN na samych kontraktach. Krótkie podsumowanie moich wyników inwestycyjnych za ten rok znajdziesz w filmie poniżej. Pod filmem umieściłem też kilka przykładów moich najciekawszych pozycji z ostatnich lat.

Jedno z ciekawszych moich zagrań w 2022 r. to pozycje krótka na WIG20, na których do momentu pisania opisu Szkolenia zarobiłem ponad 28 500 PLN. I to wszystko mogli obserwować uczestnicy spotkań na żywo, biorący udział w części praktycznej Szkolenia Indywidualnego i Warsztatów Trend Trader. Video z opisem tego zagrania znajdziesz także poniżej.

Inną ciekawą pozycją w 2021/2022 roku jest pozycja na Kawie, na której zysk wyniósł łącznie 96 200 PLN. Pozycje miałem otwarte u dwóch brokerów.

BossaFX:

i XTB:

I to wszystko mogą obserwować i śledzić także uczestnicy moich Szkoleń na bieżąco ucząc się techniki gry z trendem w praktyce!

Techniką inwestowania, która się sam posługuje odnoszą także sukcesy osoby biorące udział w moich warsztatach o czym przeczytasz jeszcze kilkukrotnie poniżej:

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

To szkolenie jest przede wszystkim dla osób, które:

  • dopiero rozpoczynają zajmować się samodzielnym inwestowaniem. Jeżeli nie chcesz stracić kilku lat na bezsensowne tracenie pieniędzy, naukę nie skutecznych technik tylko od razu skupić się na tym co właściwe i co działa w długim terminie to to szkolenie jest dla Ciebie!
  • od samego początku inwestowania nie potrafią zarabiać we regularny sposób.  Jeżeli nie chcesz stracić kilku następnych lat na bezsensowne tracenie pieniędzy, naukę nie skutecznych technik tylko w końcu skupić się na tym co właściwe i co działa w długim terminie to to szkolenie jest dla Ciebie!
  • mają już sukcesy w inwestowaniu. Jeżeli nadal chcesz się rozwijać, poznać moje podejście do inwestowania i wyciągnąć z niego to co najlepsze ulepszając własny warsztat to to szkolenie jest dla Ciebie. Osobiście sam się rozwijam cały czas, min raz w roku uczestniczę w płatnym szkoleniu oraz uczestniczę aktywnie w jednej społeczności tradingowej.

Jak będzie wyglądało szkolenie?

To będzie szkolenie bardzo indywidualne, maksymalnie w grupie przewiduję trzy osoby, tzn Ty i jeszcze maksymalnie dwóch Twoich znajomych, jeżeli zdecydowałbyś się przyjechać z innymi osobami, abym mógł właściwie skupić się na przekazaniu wiedzy. Będziesz mógł zadać dowolną liczbę pytań.

Szkolenie będzie trwało 2 dni plus dodatkowo otrzymasz ode mnie:

– 12-miesięczną opiekę mentorską, podczas której będziesz mógł zadawać pytania za pomocą Skype lub telefonicznie. Godzina moich indywidualnych konsultacji wynosi 400 PLN. Zakładam, że w okresie 12 miesięcy skorzystasz z około łącznie 7 takich godzin co daje wartość tylko samych konsultacji  2 800 PLN,

– otrzymasz bezpłatny dostęp na 12 miesięcy do spotkań analitycznych oraz będziesz mógł śledzić moje bieżące inwestycje i zobaczyć w praktyce mój sposób inwestowania.

– otrzymasz 12-sto miesięczny dostęp do mojej ukrytej grupy w komunikatorze Telegram. Grupa zapewni nam ciągły kontakt, wymianę opinii oraz interakcję, pamiętaj w grupie ludzie uczą się szybciej i osiągają lepsze wyniki. Należenie też do takiej grupy, nastawionej na jeden sposób inwestowania, daje kolejną realną przewagę i nie pozostawia Cię samemu na trudnym rynku inwestycyjnym.

– otrzymasz dostęp dokładnie do tych samych narzędzi analitycznych z jakich ja korzystam.

Termin szkolenia ustalamy indywidualnie telefonicznie lub mailowo.

Nadal się wahasz? Przeczytaj opinię jednego z uczestników mojego szkolenia:

Jeżeli zastanawiasz się nad uczestnictwem w moim Szkoleniu Indywidualnym to przeczytaj opinię jakie otrzymuję od uczestników moich Szkoleń, które traktuję zawsze jako motywację do jak najlepszej pracy także w przyszłości:

Osoby, które odbyły Szkolenie Indywidualne, podczas którego uczę całkowitego mojego nowego podejścia do tradingu manualnego odnoszą konkretne sukcesy inwestycyjne.

Z których brokerów obecnie korzystam?

Aby być skutecznym inwestorem grającym zgodnie z trendem, trzeba mieć dostęp do dużej ilości instrumentów. Nie wszyscy brokerzy taką możliwość oferuję, z reguły dają oni dostęp do 10-20 ciekawych rynków co jest zdecydowanie za mało. Dlatego ja wybieram tylko takich brokerów, którzy oferuję bardzo dużo instrumentów. Osobiście korzystam obecnie m.in. z usług brokerów poniżej:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. BossaFX

Ile musisz zainwestować w odpowiednią wiedzę?

Poznałeś, już moją filozofię inwestowania, znasz moje wyniki oraz wiesz, ile w swoją wiedzę włożyłem pracy. Ostateczna cena tego Szkolenia wynosi 19 997 PLN, ale przez pewien czas oferuję je

 w cenie 11 997 PLN.

11 997 PLN

Jeżeli już śledzisz mój blog od jakiegoś czasu to wiesz, że ja nigdy nie obniżam cen, z reguły przy obecnej wysokości inflacji i coraz mniejszej ilości wolnego czasu podnoszę je do góry.

Jeżeli chcesz zapisać się na moje szkolenie  to spiesz się, później będzie już tylko drożej!

UWAGA! Kurs możesz wykupić już teraz a odpowiedni dla Ciebie termin ustalimy później.

Pamiętaj na Szkolenie możesz zdecydować się już dziś, a odbyć możemy je w dowolnym okresie (w moim biurze lub przez Internet)

Jeszcze raz serdecznie zapraszam Cię na szkolenie ze mną. Pieniądze wydane na nie to bardzo dobra inwestycja na przyszłość. Teraz ruch należy do Ciebie.

Już teraz kliknij przycisk Kup Teraz na dole strony, który umożliwia natychmiastowy zakup poprzez płatności internetowe. Nie zapomnij wpisać też interesującego Ciebie terminu.

Dokonując zakupu akceptujesz Regulamin Sklepu i Politykę Prywatności

.

Lub dokonaj dokonaj płatności bezpośrednio na moje konto firmowe:

Numer rachunku:

83 1140 2004 0000 3502 8187 1797

Robert Smug

Adres: Hulewiczów 4d/5

Poznań, 60-688

.

Z dopiskiem: Szkolenie Indywidualne + adres email

.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do zakupu lub chcesz zapytać o więcej szczegółów to:

– zaplanuj ze mną rozmowę telefoniczną klikając poniżej. Po kliknięciu w napis zaplanuj godzinę i datę w kalendarzu , a ja skontaktuję się z Tobą w wybranym przez Ciebie momencie:

– zawsze także możesz po prostu zadzwonić do mnie na nr telefonu +48 698 668 336,

– lub napisz do mnie email: profittradereu@gmail.com 

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Robert Smug